The King’s Man Filminin Fragmanı ve Vizyon Tarihi Yayımlandı

Abone ol

Dünyanın en büyük film yapım ve dağıtım şirketlerinden birisi olan 20th Century Fox Studios, vizyona sevilen Kingsman serisinden bir yenisini daha çıkarıyor. Kingsman: Gizli Servis (Kingsman: The Secret Service) isimli ilk filmini 2014 yılında 81 milyon dolar bütçe ile çıkarmasının ardından oldukça yüksek gişe hasılatı elde etmişti. Ardından 2017 yılında 104 milyon bütçe ile çekilen Kingsman: Altın Çember (Kingsman: The Golden Circle), 2017 yılında vizyona girmişti. Şimdiyse çok sevilen Kingsman serisine bir yenisi daha ekleniyor.

The King’s Man

The King’s Man ismiyle gelecek son film, ‘Kingsman’ serisinin başlangıç hikâyesini anlatıyor olacak. Filmde ayrıca yeni oyuncular da yer alıyor. Filmin hikayesi ise; tarihin en kötü diktatörlerinin toplanıp bir savaş çıkartmaya çalışması ve bu savaş sayesinde milyonlarca insanı öldürmeyi amaçlaması etrafında kuruluyor. Sizler de fragmanı izleyip yorum yapmayı unutmayın.

The King’s Man’in Fragmanı

The King’s Man filminin oyuncu kadrosu da hayli çarpıcı. Filmdeki bazı karakterleri ve oyuncuları sizler için derledik: Ralph Fiennes, Duke of Oxford karakterini canlandırıyor. Gemma Arterton, Polly karakterini canlandırıyor. Matthew Goode, Tristan karakterini canlandırıyor. Harris Dickinson, Conrad karakterini canlandırıyor. Djimon Hounsou, Shola karakterini canlandırıyor.

The King’s Man

The King’s Man Ne Zaman Vizyona Girecek?

Serinin bu son filmine ait fragmanın dünya genelinde büyük beğeni toplamasının ardından en çok merak edilen soru; Film ne zaman vizyona girecek? Film sinemalarda mı yayımlanacak?

Gelin konuyu uzatmadan soruları cevaplayalım. The King’s Man, 18 Eylül tarihinde yalnızca sinemalarda vizyona girecek. Eleştirmenler tarafından yapılan değerlendirmede, bunun Hulu ya da Disney+‘a bağlı kalmamak açısından doğru bir karar olduğuna kanaat getirilse de; koronavirüsün etkisini hala yoğun olarak hissettiriyor olması sebebiyle insanların birbirlerine yaklaşmaması aslında en doğrusu. Eleştirmenler bu sebeple filmi sadece sinemalarda göstermenin ne derecede mantıklı olabileceğini de tartışıyor. Yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Dileriz aklınızdaki sorulara birlikte yanıt bulmuşuzdur. Lütfen yorum yapmayı ve daha fazla sinema/dizi haberleri için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan ve sayfamızdaki popüler yapımlar bölümünden takipte kalmayı unutmayın. Sağlıcakla ve sinemayla kalın!

The King’s Man

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler