Cumartesi, Mayıs 15, 2021

The Cycle Ücretsiz Mi? The Cycle Ücretsiz Oynama

Abone ol

The Cycle ücretsiz mi? Ücretsiz oynama imkanını yakalayabilirsiniz. Bu oyun tam size göre! Hadi ne duruyoruz, ücretsiz oynama imkanına sahip olduğumuz bu oyunu gelin birlikte inceleyelim! Yager‘in geliştirdiği The Cycle‘da, mümkün olduğunca çok görevi bitirmek ve hayatta kalmak için ölümcül bir yarışmaya katılıyorsunuz. Tabi önce yabancı olduğun saldırgan bir yaban hayatı, diğer oyuncular veya gezegenin kendisi seni bitirmezse! Başkalarıyla ittifaklar kurabilir veya onları ortadan kaldırabilirsin. Epic Games üzerinden ücretsiz oynanabilen oyunu nasıl ücretsiz oynayabileceğinizi ve gerekli sistem gereksinimlerinden birazda oyundan bahsettik.

The Cycle Nasıl Ücretsiz Oynanır?

Bu oyunu ücretsiz oynamak için yapmanız gerekenleri sırasıyla anlatacağım. İlk olarak Epic Games üzerinden hesap oluşturuyoruz. Epic Games doğrulama maili gönderiyor maili onayladıktan sonra Epic Games mağazaya geri dönüyoruz. Mağazadan alt kısımlarda ücretsiz başlığını buluyoruz. Bu arada Epic Games süre aralıklarında hep ücretsiz oyunlar dağıtıyor onlarıda ücretsiz şekilde alabilirsiniz. Ücretsiz oyunlar başlığına tıkladıktan sonra The Cycle gözüküyor ve onada giriyoruz oyunu oyna butonuna tıkladıktan sonra oyun kütüphanenize düşüyor. Ardından oyunu indirerek doyasıya oynayabilirsiniz.

blank
The Cycle

The Cycle Windows Sistem Gereksinimleri

Oyun için gerekli olan Windows sistem gereksinimde neler gereklidir? Oyun için hangi Windows sistemi gerekli olduğuna, hangisinin minimum ve hangisinin önerildiği konusunda tabloda belirtilmiştir. Hadi gelin bu oyunu rahat oynamak için neler gerekliymiş, birlikte inceleyelim.

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7/8/10 64 bitİşletim SistemiWindows 7/8/10 64 bit
İşlemciCore i5 2.6 GHzİşlemciCore i7 2.8 GHz
Ekran KartınVidia GTX 760 / AMD RX 560Ekran KartınVidia GTX 1060 / AMD RX 580
Bellek6 GB RAMBellek8 GB RAM
DirectXSürüm 11DirectXSürüm 11

Desteklenen Diller

Oyunun faklı dillerde desteklenmesi bu oyuna ilgiyi şüphesiz daha da artırıyor. Farklı dillerde olması oyunun oyuncu kitlesini artırıyor. Oyunun desteklendiği diller;

İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca, Lehçe, Portekizce (Brezilya).

Ücretsiz oyun haberlerini sitemizin oyun bölümünde paylaşacağız haberleri almak için Google News üzerinden takip etmeyi unutmayın. Sağlıklı mutlu huzurlu günler geçirmenizi dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler