Cumartesi, Mayıs 15, 2021

The Batman Filminin Çekimleri Önümüzdeki Ay Başlıyor

Abone ol

Koronavirüs pandemisi nedeniyle duran, Matt Reeves‘in Batman ve diğer filmleri yakında İngiltere’de tekrardan Temmuz ayı başlarında çekime başlayabilir. Ek olarak Temmuz ayı başlarında bir tek The Batman filmi değil, Hollywood gişe rekorları kıranlar ve üst düzey televizyon dizileri’de çekimlerine başlayabilecek.

The Batman Filmi Ne Zaman Çekimlere Başlayabilecek?

The Batman

Matt ReevesRobert Pattinson‘ın oynadığı Batman , koronavirüs pandemisinin başlangıcında ertelendi ve henüz çekimlere geri dönmedi. Bununla birlikte, bu hafta sonu İngiltere hükümeti tarafından ortaya konan yeni sağlık kılavuzları, Hollywood gişe rekorları kıranlara ve üst düzey televizyon dizilerine Temmuz ayı başlarında çekime devam etme fırsatı verdi.

Koronavirüs Kuralları Neler Olacak?

The Batman

The Guardian‘a göre İngiliz Film Komisyonu ve İngiliz Film Enstitüsü tarafından, fiziksel mesafe, güvenlik eğitimi ve sıcaklık testleri için kurallar sunuldu. Batman‘dan diğerlerine, yeni bir Fantastik Canavarlar filmi ve canlı aksiyonlu Küçük Deniz kızı gibi her bir prodüksiyona, filme nasıl ve ne zaman başlayacağına karar vermek olacak.

The Batman Filminin Oyuncu Kadrosu

The Batman

The Batman filmi beklentileri karşılayacak gibi görünüyor, ek olarak Batman filminin oyuncu kadrosu şimdiden ilgi çekti. Filmde Robert Pattinson, Colin Farrell, Andy Sarkis, Zoe Kravitz gibi üst düzey oyuncular yer alıyor. Andy Sarkis, filmde Alfred’i canlandırırken Kravitz’i ise Catwoman olarak göreceğiz.

Filmin Fragmanı:

Defalarca kez uyarlaması olan Batman filminin yeni filmi Batman‘nın önceki filmlerden bağımsız olması bekleniyor. The Batman için tam bir vizyon tarihi açıklanmadı, ancak yukarıdaki fragmanda gördüğünüz gibi Temmuz ayı başlarında çekime devam etmesi beklenen filmin 2021’de vizyona girmesi bekleniyor. Sizlerin yeni Batman filmi ile ilgili düşünceleri neler? Sizce Batman‘nin yeni filmi nasıl olacak? Yorumlarınızı bekliyorum.

The Batman

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler