Süzene Nakış İçin En İyi Adres: İnci Süzene Nakış

Abone ol

Süzene nakış sektörünün en iyilerinden birisi olan İnci Süzene Nakış sizin isteklerinizi en iyi şekilde karşılıyor. Sektörünün incisi İnci Süzene Nakış hakkında bilgi vereceğiz. Dilerseniz, süzene nakış’ın tanımını yaparak söze başlayalım.

Süzene Nakış Nedir?

Süzene Nakış

Süzene nakış, süzene makinelerinde tığlı iğne ile yapılan zincir işine denir. Bu makineler kumaş üzerine desen çizilerek kumaş kasnağa gerilmeden dikiş makinesi görünümündedirler. Süzene bir tür kasnak işidir.

Süzene nakışı elbiselerde (pantolon, abiye kıyafetler, bluz, sabahlık, hırka…), aksesuarlarda (çanta, şal, şapka…), oda takımları, çay takımları, pano ve kırlent üzerine uygulanabilir.

Kullanılan Araç Gereçler

Süzene Nakış

Süzene Nakış için kullanılan araç gereçler; büyük ve geniş kasnak, yüksük, desen, kasnak bezi, çeşitli büyüklüklerde nakış kasnağı, kumaş, tığ, iğne, iplik, cetvel, makas, renk katalogları.

Süzene için kullanılan kumaşlar; opal, patiska, keten, saten, organze, tafta, pazen, krep jorjet, kadife, şifon.

Süzene için kullanılan iplikler;

Pamuktan yapılan iplikler; pamuktaki beyaz iş kotonu, koton, muline, merserize iplikleri

İpekten yapılan iplikler; çamaşır ipeği, floş

Süzene Nakış Sektöründe Bir Marka: İnci Süzene

Süzene Nakış

Süzene nakış sektörünün en iyi markalarından biri olan İnci Süzene son teknoloji makineleri ile hizmet vermektedir. Şirketin en temel ilkeleri ve vizyonları kalite, uygun fiyat ve koşulsuz müşteri odaklı olmadır. İnci Süzene her zaman kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlar ile sunmayı amaç edinmektedir ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak en etkili ve profesyonel çözümler sizlere sağlanmaktadır. Özetle söylemek gerekirse; şirketin bütün hizmetleri yüksek kalite standartlarında, mutlak surette müşteri memnuniyeti esasına dayalıdır.

Süzene Nakış

Sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan İnci Süzene markası, 1998 yılında tekstil ürünleri üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. 2008 yılı itibari ile nakış sektöründe kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmet vermeye başladığı yıldan bu yana hızla gelişen sektördeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Teknolojik gelişmelere hızlı bir şekilde adapte olarak sektöründe önemli bir noktaya gelmiştir. Mevcut iş yerlerinde sektörde dünya markası olan birbirinden farklı Japon Tajima marka makineleri ile hizmet vermektedir. Uzman kadrosuyla büyük bir özveri ile çalışarak müşterilerinin her türlü ihtiyacını en kaliteli ve en kısa sürede karşılamaktadır.

İnci Süzene, kurulduğu günde bu yana düz nakış, sekiz renge kadar pul payet işleme, lase kordone, lazer kesim, arma, aplike, lazerli nakış, evalı nakış gibi pek çok alanda uzman kadroya sahip olan firma üretim yapmaktadır. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde kısa sürede nakış sektöründe bir marka olan şirket konumuna gelmiştir.

blank
Yusuf Eşkikara
Gez, Gör, Yaz

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler