Cumartesi, Mayıs 15, 2021

Steam 2020 Yaz İndirimleri Açıklandı

Abone ol

Her yıl yapılan ve artık adet haline gelen yaz indirimleri, bu yıl da oyuncuları sevindirecek. İddialara göre Steam 2020 yaz indirimleri için tarihler ortaya çıktı. Haydi bu tarihlere bir göz atalım.

Steam’in belirli zamanlarda özel indirimler yaptığını hepimiz biliyoruz. Bu indirimlerin en bilinen ve beklenenlerinden biri yaz indirimleridir. Firmanın geleneği haline gelen başka bir şey ise, indirimlerin tarihlerinin önceden ortaya çıkmasıdır. Bu yüzden bu iddialar dikkate alınabilir.

Galiba gelenek bu yıl da bozulmamış olmalı ki, Steam 2020 Yaz İndirimi tarihleri ​​sızdırılmış. Twitter’da paylaşılan tarihlerin de teyit edildiği söyleniyor. Denilenler doğruysa, indirimlerin başlamasına yaklaşık 1,5 ay var.

blank

Steam 2020 Yaz İndirimi, 25 Haziran’da Geliyor

Steam 2020 Yaz İndirimi için Pavel Djundik tarafından Twitter’da ilan edilen tarihler 25 Haziran / 9 Temmuz olarak ortaya çıktı. SteamDB’den Djundik, tarihlerin ilk önce Çinli yapımcılar tarafından sızdırıldığını ve kendisinin doğruladığını belirtti.

Geçen yıl Steam 2019 Yaz İndirimi de 25 Haziran – 9 Temmuz tarihleri ​​arasında yapıldı. Bu bağlamda Steam yaz indiriminin artık takvimde belli bir yere sahip olmak istediğini söylemek yanlış sayılmaz.

Steam Yaz İndirimi, yılın en büyük iki Steam kampanyasından biri olarak kabul edilir. Yaz indiriminin başka bir rakibi ise, geleneksel olan Steam Kış İndirimi olarak göze çarpıyor. Yaz indirimlerini değerlendirmek için bir aydan biraz daha beklememiz gerekiyor.

Valve: liczba gier osiągających sukces na Steamie większa niż ...

Cüzdanları Boşaltma Zamanı

Steam Yaz İndirimi etkinlikleri her zaman oldukça hareketlidir. Bazı oyunların hep fiyatları düşük oluyor. Zaman zaman, ‘Flash Sale‘ adı verilen indirimlerde ciddi indirim oranları olabiliyor. Öte yandan Steam, alışveriş yapmasalar bile oyunlarla ilgili etkinlikler hazırlayarak kullanıcılarını indirim kampanyalarına dahil etmeyi başarıyor. Mesela geçen yıl, indirim döneminde Grand Prix adlı bir etkinlik düzenlenmişti.

Haziran yaklaştıkça, muhtemelen Steam ve oyun şirketlerinin planları hakkında daha fazla şey öğreneceğiz. O zamana dek takipte kalın!

Eray Aydın
Eray Aydın
Nextvery.com onaylı yazarı.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler