Sony WH-1000XM4 Kulaklığının Tanıtım Videosu

Abone ol

Sony’nin yeni model kulaklığı olan Sony WH-1000XM4 kulaklığının tanıtım videosu, yeni model kulaklık henüz tanıtılmadan internette bir kullanıcı tarafından paylaşımı yapıldı. Yeni model kulaklığın sunacağı birçok özellik videoda yer alıyor.

Sony WH-1000XM4

Sony, WH1000 serisiyle kablosuz kulak üstü kulaklıklar içinde sektörünün en üst sıralarında yer almaktadır. Sony, WH-1000XM4 adında en son model kulaklığının tanıtımını duyuracaktı. Beklenmekte olan Sony’nin WH1000XM4 kulaklığı henüz tanıtımı yapılmadan, internette bir kişi tarafından yeni model kulaklığın tanıtım videosunun paylaşımı yapıldı.

Sony WH-1000XM4 Kulaklığının Tanıtım Videosunda Öne Çıkan Özellikler

WH-1000XM4 yeni model kulaklığın 2 dakika uzunluğundaki tanıtım videosunda kulaklık ile ilgili öne çıkan özelliklere yer verildiğini görebiliyoruz. Bu kulaklığın aktif yüksek ses engelleme modu ile birlikte akıllı müzik kontrolü öne çıkan en önemli özelliklerinde yer alıyor.

WH-1000XM4 tanıtım videosu’na göre Sony bir önceki nesil için kullanılan QN1 çipini ve diyalog modu işlevinin otomatik tanınmasını kullanmaya devam edecektir. Kulaklık, geliştirilmiş sensörleri sayesinde kulağınızda kulaklığın olup olmadığını otomatik olarak algılayarak dinlediğiniz müziği ona göre durdurup devam ettirebilecek. WH-1000XM4 kulaklığı 40 mm HD hibrit sürücülere sahip olacak. Şirketin sunacağı diğer bir özellik ise, yüksek ses engelleyici özelliğidir. Bu özellikle istediğiniz şekilde ortam sesleri yansıtılabilecek. Kulaklık kulağınızda iken seslerin bir kısmını duyma avantajına sahip olacaksınız. Yani, yolda yürürken kulaklık kulağınızda dilediğiniz müzikleri daha rahat dinleyebileceksiniz. Kulaklık kaydettiğiniz yerlere göre modunu otomotik olarak ayarlayabilecek. Ayrıca, kulaklık konuşmaya başladığınızda konuşmanızı algılayarak konuşmanızı bitirene kadar çalınan müziği durduracak.

WH-1000XM4 Kulaklığının Şarj Ömrü Ne Kadar Sürecek?

Gelelim kulaklığın şarj ömrüne. Kulaklık şarj ömrü size epey yetecek gibi. Tam şarjla size 30 saat kullanım ömrü sunacak ve 10 dakikalık şarj ile kulaklık 5 saat boyunca kullanılabilecek.

Sony WH-1000XM4

Sony, WH-1000XM4’ün Tanıtımını Hangi Tarihte Yapacak?

6 Ağustos tarihinde Sony, WH-1000XM4’ün tanıtımını yapacağını duyurmuştu. Önceki haberlere göre, Sony WH-1000XM4 kulaklığı Sony’nin tescilli Bluetooth kodek LDAC’sini destekleyecek, 990 kbps bit hızı veri iletimini destekleyecek ve kulaklık MediaTek’in çipini kullanıp kullanmayacağı da beklenen gelişmeler arasındadır.

Yusuf Eşkikara
Yusuf Eşkikara
Gez, Gör, Yaz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler