Cumartesi, Mayıs 15, 2021

Solgar Uyku Desteği Ürünleri Türkiye’de Bulunmayan Ürünler

Abone ol

Takviye edici gıda markası olan Solgar, dünyanın ilk ve en iyi besin takviyelerinden bazılarını tanıtmak için 1947‘den beri doğa bilimini kullanıyor. Ülkemizde’de bulunan Solgar, her ürününü Türkiye’de bulundurmuyor. Örneğin uyku destek ürünleri. Bugün sizlere Solgar‘ın Türkiye’de bulunmayan uyku desteği ürünlerini listeledik bu ürünleri almak isterseniz Amazon gibi sitelerden sipariş verebilirsiniz. Hadi gelin listemize geçelim.

Solgar Uyku Desteği Ürünleri

  • Full Spectrum Curcumin Sleep Ease Licaps
  • Liquid Melatonin 10 mg
  • Melatonin 10 mg Tablets
  • Melatonin 3 mg Nuggets
  • Standardized Valerian Root Extract Vegetable Capsules
  • Sweetest Dreams Vegetable Capsules (Supplying L-Theanine and Melatonin)
  • 5-HTP 100 mg Vegetable Capsules

Full Spectrum Curcumin Sleep Ease Licaps

Solgar Full Spectrum Curcumin Sleep Ease Licaps

Solgar Full Spectrum Curcumin‘in farkı budur. Aslında, emilimi ve biyoyararlanımı daha önce hiç ulaşılamayan seviyelere ulaşır. Solgar, zayıf emilmiş kurkumin’i yağda çözünür olandan suda çözünür bir bitki besleyicisine dönüştürür… vücuda hemen hazır, daha hızlı emilir ve her zamankinden daha aktif hale getirir. Şimdi, Tam Spektrum Uyku Kolaylığı, Tam Spektrum Curcumin’in gücünü birleştirir. Ürünün resmi internet sitesindeki sayfasına gitmek için tıklayın.

Özellikleri

  • Zihinsel sakinliği hızla geri kazanmak için PharmaGABA . * GABA rahatlamayı destekler ve melatonin sakin, sakin dinlenmeyi destekler, vücuda hazır kurkumin zerdeçalın rahatlatıcı antioksidan faydalarını sağlar. *
  • Venetron ve Melatonin ara sıra uykusuzluğa yardımcı olmak için… böylece daha hızlı uyuyabilir ve daha uzun süre uykuda kalabilirsiniz.

Liquid Melatonin 10 mg

Solgar Liquid Melatonin 10 mg

Solgar Liquid Melatonin 10 mg, ara sıra uykusuzluk yaşayanlar, jet lag’ları olan veya sesi, kaliteli uykuyu teşvik etmek isteyenler için müthiş bir seçimdir. Melatonin, vücudun normal bir sirkadiyen (biyolojik) ritim tutmasına yardımcı olmasıdır. yenilenmiş ve canlanmış hissetmenizi uyandırmanıza yardımcı olabilir. Bu ürün, daha yüksek düzeyde uyku desteğine ihtiyaç duyan kişiler için de idealdir. Ürünün resmi internet sitesindeki sayfasına gitmek için tıklayın.

Melatonin 10 mg Tablets

Melatonin 10 mg Tablets

Solgar Melatonin 10 mg Tabletler, ara sıra uykusuzluk yaşayanlar, jet lag’ları olan veya sesi, kaliteli uykuyu teşvik etmek isteyen herkes için müthiş bir seçimdir. yenilenmiş ve canlanmış hissi uyandırabilir. Ürünün resmi internet sitesindeki sayfasına gitmek için tıklayın.

Melatonin 3 mg Nuggets

Solgar Melatonin 3 mg

Solgar Melatonin 3 mg Nuggets, ara sıra uykusuzluk yaşayanlar, jet lag’ları olan veya sesi, kaliteli uykuyu teşvik etmek isteyenler için müthiş bir seçimdir. Bu ürün, hak ettiğiniz sakin dinlenmeyi sağlamak için doğal uyku döngünüzle birlikte çalışır. yenilenmiş ve canlanmış hissi uyandırabilir. Ürünün Solgar resmi internet sitesindeki sayfasına gitmek için tıklayın.

Standardized Valerian Root Extract Vegetable Capsules

Standardized Valerian Root Extract

Kediotu kökü, sakin dinlenmeye izin vermek için vücuttaki doğal gevşeme döngüsüyle yoğun bir günün geride kalması için uyumlu bir şekilde çalışır. PhytO2X, bileşenlerin tazeliğini korumak olan özel bir antioksidan karışımıdır. Solgar Gold standardı, çok çeşitli vegan ve vejetaryen formüllerin önceliklerimizden biri olduğunu ve GDO‘lu ürünler üretmeye çalıştığını kanıtlıyor. Ürünün resmi internet sitesindeki sayfasına gitmek için tıklayın.

Sweetest Dreams Vegetable Capsules (Supplying L-Theanine and Melatonin)

Sweetest Dreams

Solgar Sweetest Dreams ile hak ettiğiniz sakin dinlenmeye sahip olun. Ara sıra uykusuzluk yaşayanlar, jet lag’ları olan veya sesi, kaliteli uykuyu teşvik etmek isteyenler için müthiş bir seçimdir. Ürünün Solgar resmi internet sitesindeki sayfasına gitmek için tıklayın.

5-HTP 100 mg Vegetable Capsules

5-HTP 100 mg Vegetable Kapsül

Bu ürün, doğal kaynaklı 5-HTP sağlar. 5-HTP beyninizin serotonin üretimini destekler. Bu formülasyon hem olumlu bir ruh hali hem de rahatlama durumunu desteklemeye yardımcı olur. Ürünün Solgar resmi internet sitesindeki sayfasına gitmek için tıklayın.

Spoonflus

Listemizin sonunda geldik dediğimiz gibi ürünler Türkiye’de pek bulunmuyor. Solgar.com.tr, Türkiye resmi internet sitesinde’de çoğu bulunmamakta ürünleri Solgar.com‘dan resmi sitesinden aldık ve listemizde sizlerle paylaştık. Ayrıca ürünler Amazon‘da bulunuyor. Oradan’da sipariş verebilirsiniz. Sağlık ile ilgili daha çok içerik için sitemizin sağlık bölümüne göz atabilirsiniz. Yorum yapmayı ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın. Sağlıcakla kalın.

2 YORUMLAR

  1. Güzel bir liste olmuş bu tarz içerikler yapabilirseniz çok güzel olabilir. Ayrıca solgar çok iyi bir marka türkiye de bulunmaması çok kötü insanlar bu tarz ürünlere bazrn ihtiyaç duyabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler