Cumartesi, Mayıs 15, 2021

Sokağa Çıkma Kısıtlaması Saat 24.00’da Kalkıyor

Abone ol

Son dakika açıklamalar! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklamalarda bulundu. Sokağa çıkma kısıtlaması saat 24.00’da kalkıyor. Korona virüs vaka sayısının artış göstermesine bağlı olarak dünyada ve Türkiye’de sokağa çıkma yasağı getirilmişti. Birçok ülkede hayatın normale dönmesine bağlı olarak sokağa çıkma yasağı kaldırıldı. Korona virüs vaka sayısının azalmaya başladığı şu günlerde sokağa çıkma yasağı ne zaman kaldırılacağına dair açıklamalar merak edilen konulardandı. Peki ne zaman sokağa çıkma serbest hale gelecek?Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ne gibi açıklamalarda bulundu.

Sokağa çıkma kısıtlaması

Sokağa Çıkma Kısıtlaması Hakkında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan Açıklamalar

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca korona virüs salgını öncesi döneme dönmenin tam mümkün olmadığını belirterek “Tedbirli olmalıyız. Evimizin kıymetini devam etmeliyiz” ifadelerinde bulundu. Ayrıca, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 4 günlük sokağa çıkma yasağı bu gece yarısında bütün ülkede kalkacağını belirtti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, resmi Twitter hesabından sokağa çıkma kısıtlaması hakkında yaptığı paylaşımda, “SAAT 24.00’TE sokağa çıkma kısıtı tüm ülkede kalkıyor. Uzun zamandır uzak kaldığımız hayata özlemle dönüyoruz. Dünyada ilk koronavirüs vakasının görüldüğü günlerden öncesine dönmek? Bu henüz mümkün görünmüyor. Tedbirli olmalıyız. Evimizin kıymetini bilmeye yine devam etmeliyiz” açıklamasında bulundu. 

Yusuf Eşkikara
Yusuf Eşkikara
Gez, Gör, Yaz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler