PlayWay, Steam Üzerinde Büyük İndirim Kampanyası Başlattı

Abone ol

İlk olarak 2011 yılında hizmet vermeye başlayan, Polonya’nın önde gelen PC, konsol ve mobil oyun üreticileri ve yayıncılarından biri olan PlayWay, Steam üzerinden”PlayWay Publisher Sale 2020” adlı indirim başlattı. İlk olarak sadece Car Mechanic Simulator 2018, House Flipper, Drug Dealer Simulator ve Cooking Simulator gibi popüler oyunları kampanyaya dahil eden PlayWay, kampanyanın ilerleyen zamanlarında indirim uygulanacak olan oyunlarını da, kullanıcıların istek listelerine ekleyebilmesi için PlayWay Steam sayfasında listeledi.

PlayWay Publisher Sale 2020 Kampanyasında İndirimli Olan Oyunlar

PlayWay
 • Car Mechanic Simulator 2018
 • House Flipper 
 • Drug Dealer Simulator
 • Cooking Simulator
 • Thief Simulator
 • UBOAT
 • Gold Rush 
 • The Beast Inside
 • Tank Mechanic Simulator
 • 911 Operator
 • Lust For Darkness
 • Ultimate Fishing Simulator

Car Mechanic Simulator 2018

PlayWay
Car Mechanic Simulator 2018

Car Mechanic Simulator 2018, Steam’de %57 indirimle 31 TL yerine 13,33 TL’den satışa sunuluyor. Araba detaylarına dikkat çekmenin şaşırtıcı olduğu bu oldukça ayrıntılı ve gerçekçi simülasyon oyununda amaç, onarım servis imparatorluğu kurmak ve onu gitgide büyütmek. Yeni Barn Find ve Junkyard modüllerinde benzersiz klasik otomobiller bulabilirsiniz.

House Flipper

PlayWay
House Flipper

House Flipper, Steam’de %25 indirimle 32 TL yerine 24 TL’den satışa sunuluyor. Oyun, tek kişilik bir konut yenileme ekibi olmanız için eşsiz bir deneyimdir. Satın alıp tamir ederek harap olmuş evleri geliştirin; onlara ikinci bir şans verin ve karlı şekilde satın!

Drug Dealer Simulator

Drug Dealer Simulator
Drug Dealer Simulator

Drug Dealer Simulator, Steam’de %18 indirimle 32 TL yerine 26,24 TL’den satışa sunuluyor. Hikayenize ufak, kirli bir barınakta başlıyor ve bölgenizin kontrolünü elinize geçirene kadar yükseliyorsunuz. Ayrıca kendi adamlarınızı kiralayıp tehlikeli işler yapabiliyorsunuz. İster sokak ticaretinin dehası oluyor, isterseniz de acımasız bir gangstere dönüşüyorsunuz.

Cooking Simulator

Cooking Simulator
Cooking Simulator

Cooking Simulator, Steam’de %35 indirimle 32 TL yerine 20,80 TL’den satışa sunuluyor. Her tür alet ve tezgahla dolu, gösterişli ve gerçek bir mutfağın başına geçerek şeflerin en büyüğü siz olun! 80’den fazla tarifin kilidini açıp onlarda ustalaşmanın yanı sıra sevdiğiniz şeyleri pişirmek için gerçek hayattaki düzinelerce ürünü de kullanabilirsiniz. Her şeyin gerçek fizik kurallarına uyduğu Cooking Simulator, her yaştan oyuncuyu kendine bağımlı yapacak türden.

Thief Simulator

blank
Thief Simulator

Thief Simulator, Steam’de %45 indirimle 32 TL yerine 17,60 TL’den satışa sunuluyor. Gerçek bir hırsız olun! Sandbox mahallelerinde dilediğinizi çalmak için kollarınızı sıvayın. En güvenlikli evlere girmeye çalışarak meydan okuyun. Hedefinizi gözlemleyin ve hırsızlık konusunda size yardımcı olacak bilgileri toplayın. Bazı yüksek teknoloji ekipmanları satın alıp yeni hırsızlık numaraları da öğrendikten sonra artık sanal bir hırsızsınız demektir.

Tank

Car Mechanic Simulator 2018, House Flipper, Drug Dealer Simulator, Cooking Simulator ve Thief Simulator‘un fiyatlarını verdik. Bu oyunlar haricinde yukarıdaki listede belirttiğimiz gibi UBOAT, Gold Rush, Tank Mechanic Simulator, 911 Operator, Ultimate Fishing Simulator, The Beast Inside ve Lust For Darkness da indirimde! Detayları öğrenmek ve oyunları satın almak için PlayWay‘in Steam sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler