Pazartesi, Kasım 29, 2021

Netflix, The Politician’ın 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Abone ol

Netflix’in sevilen dizisi The Politician’ın 2. sezon yayın tarihi belli oldu. Ryan Murphy, Brad Falchuk ve Ian Brennan tarafından yapılan ve Netflix‘te yayınlanan bir Amerikan komedi-dram Netflix dizisi. 2. sezon yayın tarihi kesinleşti.

The Politician gelecek ay yeni arsa dönüşleriyle dönecek. Netflix te 19 Haziran Cuma günü Sezon 2 Netflix’te yayınlanması için hazırlandı ve Ryan Murphy‘nin karanlık komedi dizisinin gelecek sezonu için ilk fotoğraflarını da tanıttı.

The Politician 1. Sezon Resmi Fragmanı

Gösteri, yedi yaşından beri Amerika Birleşik Devletleri başkanı olacağını bilen California Santa Barbara’dan zengin bir öğrenci olan Payton Hobart (Ben Platt) üzerinde yoğunlaşıyor. Ama önce tüm lisenin en hain siyasi manzarasında gezinmek zorunda kalacak.

The Politician Oyuncu Kadrosu

blank

Dizide oyuncu kadrosu olarak Gwyneth Paltrow, Zoey Deutch, Lucy Boynton, Bob Balaban, David Corenswet, Julia Schlaepfer, Laura Dreyfuss, Theo Germaine, Rahne Jones, Jessica Lange ve Benjamin Barrett yer alıyor.

Dizinin 3. Sezonu Son Sezonu Olabilir

blank

Ryan Murphy, verdiği bir röportajında The Politician’ın gelecek sezonları hakkında konuştu. Dizinin ikinci sezonu yayınlanmamasına rağmen 3. sezon planları kuran Murphy, bu sezonla birlikte diziyi bitirmek istiyor. Bu noktada yapımcı, dizinin kahramanı olan Payton Hobart’ın, dizinin olabilecek 3. sezonunda ABD’nin başkanlığına yürüdüğünü görmek için istekli olduklarını belirtti.

Ryan Murphy’nin yaptığı açıklamada süre konusu ile ilgilide konuşan Ryan Murphy, dizinin 2. sezonuyla potansiyel 3. sezonu arasında büyük bir zaman aralığının olacağını, bu aralığın çoğu dizideki tipik gecikmeden daha uzun olabileceğini dile getirdi. Bu gecikmenin gündemde olan koronavirüs salgınıyla ilgisi olmayacağının altını çizen Murphy, Ben Platt’ın son yarışında biraz yaşlanmasını sağlamak için böyle bir karara vardıklarını söyledi.

KaynakWebtekno

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler