Lucifer ’ın 5. Sezon Yayın Tarihi Netflix Tarafından Açıklandı

Abone ol

Netflix’in sevilen dizilerinden biri olan Lucifer’ın 5. Sezon yayın tarihi açıklandı. Tom Kapinos tarafından üretilen Amerikan fantastik polisiye komedi drama dizisi olan Lucifer, 25 Ocak 2016’da FOX’ta yayımlanmaya başlamıştı. 2016’nın Nisan ayında FOX, ikinci sezon için sözleşmesini yenilemişti. 29 Mayıs 2017’de biten ikinci sezonun ardından da, yılbaşından sonra 2 Ocak 2017’de üçüncü sezonuyla yayın devam etmişti.

Lucifer

Üçüncü sezondan hemen sonra dizinin fanlarını üzen bir olay olmuştu. 11 Mayıs 2018’de dizinin iptal edildiği ve 4 sezonun olmayacağı açıklanmıştı. Bu olaydan hemen sonra dizinin fanları boş durmayıp sosyal medyada dizinin devam etmesi için büyük kampanyalar başlattılar. Twitter‘da günlerce ilk sıralarda kalmayı başarınca yapımcılar yeni dizin yayınlanması için kanal arayışına geçtiler. Ve 15 Haziran 2018’de Netflix‘in dizinin yayın haklarını satın aldığı ve diziye dördüncü sezon onayı verdiği açıklanmıştı. Ve dizi kalan yayın hayatına Netflix’te devam edeceği açıklandı.

Lucifer’ın 5. Sezonu Ne Zaman Gelecek?

Merak edilen soruya gelirsek, Lucifer’ın 5. sezonu ne zaman gelecek? Kısa süre önce dizinin 6. sezonu için Britanyalı oyuncu Tom Ellis ile anlaşma sağlandığı açıklanmıştı. Özellikle hayranlar tarafından merak edilen konu ise dizinin 5. sezonu ne zaman gelecek? Dizinin 5. sezonu yapılan tarih duyurusuna göre 21 Ağustos’ta geliyor.

Lucifer

Yeni sezonda dizinin bir bölümü müzikal olarak hazırlandı. Diziye misafir oyuncu da geliyor. Amerikalı şarkıcı, söz yazarı, plak yapımcısı ve oyuncu olan Debbie Gibson Lucifer’ın 5. sezonunda misafir oyuncu olarak geliyor.

Lucifer Dizisinin Konusu Nedir?

Netflix’te oldukça sevilen dizinin konusu, Cehennemin Efendisi olmaktan sıkılan Lucifer , Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı deliliği uğruna hâkimiyetini sürdüğü cehennemi terk edip, bu şehirde Lux adında bir mekân açıp fani bir yaşam sürmek ister. Fakat kardeşi ve babası onu rahat bırakmaz. Yardımcısı Maze ile beraber geldiği Dünya’da tanıştığı Dedektif Chloe Decker ile birlikte çalışarak suçluları yakalar ve bir yandan kendi ailevi problemleri ile uğraşır. Dizinin konusu bu şekilde dizinin konusunu detaylı bir şekilde okumak için Wikipedia sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Lucifer

Dizinin bu sezonu son sezon olarak planlanmıştı. Fakat dizinin hayran kitlesi yine baskı yapınca diziye tekrarlarca Netflix üzerinden izleyince, Lucifer 6. sezon da mümkünleşti. Lucifer, 21 Ağustos 2020 tarihinde 5. sezonu ile karşımızda olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler