Nakış Makinası Distribütörü Galaxy Makina Türkiye

Abone ol

Onurlu nakış makinaları tarafından ithal edilen marka Dünya’nın en iyi Nakış Çeyiz Makinalarını üretiyor minimum kar marjı ile ithal edilen ürünler Profesyonel kurulum ve satış sonrası teknik destek sunuyor. Markanın adı Galaxy Makina Türkiye markanın ürünlerini incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Galaxy Nakış Makinaları.

Sanayi Tipi Nakış Makineleri

Sanayi tipi nakış makineleri bilgisayar ortamında hazırlanan deseni hafızasına kaydedip gerekli ayarlar yapıldıktan sonra işleyebilen makinelerdir.

blank

Nakış Makineleri Çeşitleri

Sanayi tipi düz nakış makinesi: Sarma, çin iğnesi, dikiş gibi işleme tekniklerini uygulayabilen ve değişik aparatlar takılarak ta işleme yapabilen makinelerdir.
Sanayi tipi suzeni makinesi: Suzeni işi yapan çok başlı makinelerdir. Diğer makinelere oranla değişik bir tasarımı vardır. Üst iplik takılmadan sadece alt iplik ile çalışmaktadır. Alt iplik, üstte bulunan iğne yardımı ile zincir dikişi yaparak işlemektedir..
Sanayi Makinelerinin Özellikleri

blank

Makinelerin özellikleri markalara ve modellerine göre değişiklikler gösterebilir. Her makine aynı işlemi yapabildiği gibi aparatlara uyumlu makinelere aparatlar takılarak farklı işlemeler de yapılabilmektedir. Makineler, işleme yapan kafa sayısı olarak da değişkendir. Mevcut makineler 1, 4, 12, 15, 18, 45 işleme yapan kafa sayıları vardır. Kafa sayısı fazlalaştıkça kafa araları daralır. Kasnak genişliği ise 40, 60, 70, 100 cm arasındadır. Sanayi makinelerinin, marka ve modellerine göre çalışma devirleri farklı olabilir. Makineler 1000,1100, 1300 devirle çalışabilir. Devir, bir dakikadaki iğne batışıyla ilgilidir. Makinelerin bazı modelleri, işlediği deseni de ekranında gösterme özelliğine sahiptir.

İşleme Aparatları

Makineye istendiğinde takılabilen veya çıkarılabilen parçalara aparat denir. Aparatlar yapmış olduğu işlemler dâhilinde adlandırılırlar.

Lase dikim aparatı: Zemin üzerine laseyi tutturmak için sanayi nakış makinesine takılan aparattır.

Pul payet ve boncuk dikim aparatı: Sanayi nakış makinesine takılarak işleme yapılan zemin üzerine pul ve boncuk işlenmesini sağlayan aparattır.

Sizde en uygun fiyata en iyi kalite nakış makinası satın almak istiyorsanız Galaxy Makina ‘nın web sitesini ziyaret edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler