Frogwares, Sherlock Holmes: Chapter One’ı Duyurdu

Abone ol

Sherlock Holmes, Sir Arthur Conan Doyle tarafından oluşturulan ünlü dizi, film, oyun serisidir. Frogwares, piyasaya sürdüğü Sherlock Holmes oyunlarıyla geniş oyuncu kitlesine ulaşmıştır. Frogwares, yeni oyunu olan Sherlock Holmes: Chapter One‘ı duyurdu. 2021 yılında piyasaya sürülecek oyun, PlayStation 5 ve Xbox X Serisi ile de uyumlu olacak.

Sherlock Holmes

Frogwares, yeni oyunu ile ilgili kesin bir çıkış tarihi vermiyor. Ancak yapılan açıklamalara göre oyun, önümüzdeki yıl yani 2021 yılında piyasaya sürülecek ve PlayStation 5/Xbox X serisi ile de uyumlu olacak. Frogwares, piyasaya sürülecek olan yeni oyun konsollarının sahiplerine değil, diğer platformlardaki oyunculara da yepyeni bir Sherlock deneyimi yaşatacak gibi gözüküyor.

Sherlock Holmes: Chapter One Hikayesi Ne?

Sherlock Holmes

Frogwares’in açıklamasına göre, danışmanlık dedektifinin erken kariyerine odaklanan Sherlock Holmes serisine geri döner. Sherlock Holmes: Chapter One‘da, annesinin ölümünden sonra memleketine dönen baş karakter olarak oynuyorsunuz. Akdeniz ada kasabasının açık dünyasını keşfederken Sherlock, bu sessiz görünen ortamın ve sakinlerinin saklanacak bir şeyleri olduğunu öğrenecek. Gelişmekte olan tümdengelim becerilerini, daha büyük bir komplo ve onunla olan bağlantılarını ortaya çıkarmak için kullanacak. Mevcut ve yeni nesil platformlar için 2021’de piyasaya sürülen Chapter One, ikonik karakterin yeni bir yorumu olarak karşımıza çıkacak.

Sherlock Holmes: Chapter One Özel Tanıtım Videosu

Desteklenen Diller ve Seslendirmeler

Chapter One‘ın farklı dilleri ve seslendirmeleri desteklenmesi bu oyuna ilgiyi şüphesiz daha da artırıyor. Farklı dillerde ve seslendirmede olması oyunun oyuncu kitlesini artırıyor. Oyun Türkçe dilini, arayüzünde ve alt yazısın’da destekliyor, ancak seslendirme olarak Türkçe dilini desteklemiyor. Frogwares‘un yeni oyununun desteklendiği diller;

Sherlock Holmes: Chapter One
Diller:ArayüzSeslendirmeAltyazı
Türkçe
İngilizce
Fransızca
İtalyanca
Almanca
Kastilya İspanyolcası
Arapça
Çekçe
Japonca
Korece
Lehçe
Brezilya Portekizcesi
Rusça
Basitleştirilmiş Çince
Geleneksel Çince
Ukraynaca
Sherlock Holmes: Chapter One

Karantina günlerinde müzik dinlemek film izlemek ve oyun oynamak eğlenceli zaman geçirmek hepimiz için şüphesiz ki çok önemli. Eğlenceli film haberlerini sinema gelişmelerini sitemizin Film bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca bunun gibi oyun haberlerini ve ücretsiz oyun gelişmelerini ve haberlerini sitemizin oyun bölümünde paylaşacağız haberleri anında almak için Google News üzerinden takip etmeyi unutmayın. Google News telefonunuza indirebilirsiniz. Sağlıklı mutlu huzurlu günler geçirmenizi dilerim.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler