Enola Holmes Filminden İlk Görüntüler Ortaya Çıktı

Abone ol

Netflix‘in yaklaşan Enola Holmes filminden ilk görüntüler ortaya çıktı. Stranger Things yıldızı Millie Bobby Brown‘un filmin başrolünü oynadığı görülüyor. Nancy Springer‘ın Enola Holmes Gizemleri kitabına dayanan film, kötü şöhretli dedektif için bir kız kardeş oluşturarak Sherlock Holmes hikayesine bir bükülme getiriyor. Brown tarafından oynanan Enola, iki büyük kardeşinden çok daha genç olmasına rağmen daha az yetenekli değil. Kardeşleri canlandıran oyunculara gelince; Sam Claflin, Mycroft Holmes rolünün içini gayet başarılı doldururken, Henry Cavill‘den bir başkasının Sherlock Holmes‘ü canlandırması düşünülemezmiş. Oldukça dinamik bir ikili oluşturdukları filmle ilgili ilk izlenimler arasında yer alıyor.

Başrolde Millie Bobby Brown Oyunuyor

Enola Holmes

Filmin başrolünde oynayan Millie Bobby Brown, 19 Şubat 2004 doğumlu İngiliz bir aktris. Daha önceleri televizyon ve sinemada oyunculuk tecrübeleri olan 16 yaşındaki bu genç ve yetenekli aktrisin Enola Holmes filminde de rolünün hakkını vereceği öngörülüyor.

Enola Holmes Filminden Ortaya Çıkan İlk Görüntüler

Senaryosunu ‘Harry Potter ve Lanetli Çocuk‘ isimli tiyatro oyununun da yazarı olan Jack Thorne‘un yazdığı filmin yönetmen koltuğunda ise Emmy ödüllü ‘Fleabag‘ filminin de yönetmeni olan Harry Bradbeer oturuyor. Bu anlamda oldukça saygın bir ekibe sahip olan filmin kareleri de metaforik anlamlar ile bezenmiş. İlk olarak, dağınık biri olmadığına işaret eden bir ok ve yay kullanan Enola‘nın ayrıca duvarı kırışı ve doğrudan kameraya dönük oynadığı sahnelerdeki görüntü yönetmenliği filmin başarısını da şimdiden ortaya koyuyor. Yönetmen Bradbeer’in mağazada çekilen sahnedeki etkileyici çekim teknikleri yine sürpriz bir efekt yaratıyor. Ve sonra üç Holmes kardeşinin imgelemleri de var ki, filmin sinematografik açıdan kendine has bir tarzı olduğunu gösteriyor.

Enola Holmes

Filmle ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Daha çok dizi ve film içeriğine ulaşmak için sitemizin Popüler Yapımlar bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Mutlulukla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler