Çarşamba, Kasım 25, 2020

DC Universe’nin Harley Quinn ‘i HBO Max’ta Yakında Başlıyor

Abone ol

Harley Quinn HBO Max’ta! DC Universe’nin Harley Quinn’in 1. ve 2. Sezonlarının HBO Max’ta yakın zamanda başlayacak. Diziyi bir an önce izlemek isteyenler! Beklenen dizinin birinci ve ikinci sezonunu yakın bir zamanda izleyebilirsiniz.

DC Universe’nin orijinal animasyon dizisi, ikinci sezonunu tamamlaması ile diziyi izlemek isteyenlerde merak uyandırdı. İkinci sezon merakla bekleniyor! Bundan böyle, Harley Quinn dizisinin 1. ve 2. sezonları HBO Max’ta yayınlanacak.

Harley Quinn

DC Universe’nin Harley Quinn Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

DC Universe’nin Harley Quinn dizisinin oyuncu kadrosunda Kaley Cuoco, Lake Bell, Diedrich Bader, Alan Tudyk, Rahul Kohli, Christopher Meloni, Tony Hale, Ron Funches, Wanda Sykes, Natalie Morales, Jim Rash, Giancarlo Esposito, Jason Alexander ve J.B. Smoove yer almaktadır.

Harley Quinn’in Hakkında

blank

Harley Quinn dizisi, Doom Patrol’un ikinci sezonunun her iki şirkette de (HBO Max ve DC Universe) aynı anda yayınlanacağını duyurduktan sonra HBO Max’ta da yayın yapan ikinci DC Universe orijinal serilerden birisi olacak. Bu arada Doom Patrol‘ün 2. Sezonu DC Universe’de ve HBO Max’ta 25 Haziran’da tanıtımı yapıldı. DC Universe’nin Stargirl dizisinin de aynı şekilde HBO Max’ta tanıtımı yapılmıştı. Brec Bassinger‘in başrol olarak rol aldığı Stargirl, DC Universe’de Salı günleri CW’de yayınlanan gösterimle her Pazartesi yeni bölümler yayınlanıyor. Ayrıca, dizi TBS‘de de yayınlanmıştı.

Harley Quinn

Harley Quinn’in 1.Sezonu, Joker’in Harley’den ayrılmasıyla ve Legion of Doom‘a katılma arayışından sonra 1. Sezon Harley’i izlemeye aldı. Harley Quinn 1. Sezonu, sonunda Gotham City’nin yıkıma uğraması ile birlikte bu sezon Joker ve Batman’ın görünür ölümleri ile sona erdi. Dizinin 2. Sezonu ülkenin geri kalanından Gotham City’i ayırmasıyla Batman’in “No Man’s Land” hikayesini yansıtan Gotham City ile oluşturuldu. 2 sezonun sonunda Poison Ivy ve Harley Quinn‘in birbirleriyle duygularının yer alması gibi, oyuncu kadrosuna yeni eklemeler arasında Catwoman ve Batgirl yer alıyor.

Diziler ile ilgili paylaşımları kaçırmak istemiyorsanız, sitemizin bildirimlerini açarak ya da sitemizin “Popüler Yapımlar” kısmından diziler hakkında güncel paylaşımlarımızı bulabilirsiniz. İyi günler dileriz.

KaynakCBR
Yusuf Eşkikara
Yusuf Eşkikara
Gez, Gör, Yaz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler

Postpartum Depresyonu Nedir? Doğum Sonrası Depresyonu

Postpartum Depresyonu Nedir? Depresyon nedir? Postpartum belirtileri nelerdir? Postpartum tedavisi mümkün müdür? Depresyon tedavisi mümkün müdür? Doğum sonrası depresyonu nasıl anlaşılır? Postpartum ve depresyon...

Manipülasyon Nedir? Nasıl Yapılır? Manipülasyon Türleri

Manipülasyon, bir kişiyi arzusuna aykırı bazı eylemler yapmaya zorlamak olan bir tür psikolojik etkidir. Aynı zamanda, etki açık değil, gizlidir. Manipülasyonun özü, baskı altındaki...

Profesyonel Çeviri Hizmetleri için Tek Adres: Protranslate!

Çeviri, günümüzde birçok şirketin ve hizmetin küresel ölçekte işlerine devam etmesiyle günlük hayatımızın vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. İnternet üzerinden dizi izlerken dahi yararlandığımız...

Sol Ayağım Kitap Özeti Ve Değerlendirmesi

'SOL AYAĞIM KİTAP ÖZETİ VE DEĞERLENDİRMESİ' Başlığı altında yeni bir eser değerlendirmek üzere beraberiz. Sol Ayağım nasıl bir kitap? Kitabın yazarı kim? Kitabın özeti...