Cyberpunk 2077 Ön Sipariş, Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Abone ol

Cyberpunk 2077, büyük rekabetin olduğu oyun sektörü içerisinde belki de 2020’nin en büyük oyunu. CD Projekt Red isimli oyun geliştirici firma, Cyberpunk 2077‘nin Collector’s Edition sürümünü beğeniye sundu.

Cyberpunk, geliştiricinin odağını geçmişten geleceğe kaydırır; ancak seçim odaklı hikaye anlatımı, güçlü karakterler ve çağrışımsal dünya inşa CDPR’si, tüm görünümlerin sağlam olduğu bilinir. Ayrıca Keanu Reeves‘i oldukça güzel olan Johnny Silverhand olarak da rol alıyor. Başlangıçta bu yılın 16 Nisan’ı ve ardından 17 Eylül’ü için planlanmış olsa da, CDPR oyunu geçen yıl içinde birkaç kez geri itti ve şu anda 19 Kasım’ı piyasaya sürmek üzere ayarlanmışsa, PS4’te oyunu ön sipariş vermek istiyorsanız, Xbox One veya PC’de, nereden almak istediğiniz ve hangi sürümü istediğiniz gibi dikkate almak isteyebileceğiniz birkaç şey vardır.

Cyberpunk 2077

Geliştiriciler CD Projekt Red, geçen Ağustos’taki canlı yayın sırasında Cyberpunk 2077‘nin kapsamlı oyun görüntülerini gösterdi; burada dövüş, kişiselleştirme, ortam ve daha fazlasına daha yakından baktık. Yukarıdaki videoda tüm yayını yeniden yakalayabilirsiniz. Bu ayın ilerleyen saatlerinde oyun hakkında daha fazla bilgi edinmeye hazırız, çünkü CDPR 25 Haziran için belirlenen oyun hakkında bilgi içeren bir Cyberpunk 2077 canlı yayın duyurdu.

Oyun Mike Pondsmith‘in masa üstü oyunu Cyberpunk 2020’ye dayanıyor, bu yüzden 2020’nin çıkış tarihi tamamen mantıklı. Bununla birlikte, oyunun kendisi 57 yıl sonra android büyütmelerinin insanların hayatlarının ayrılmaz bir parçası olduğu Night City‘nin fütüristik android dolu dünyasında geçiyor. Birinci şahıs savaşı söz konusu olduğunda bol miktarda derin özelleştirme ve birçok seçenek var gibi görünüyor. Ekip, Cyberpunk 2020’nin mikro işlemlere sahip olmayacağını; PC’de DRM’siz olacağını ve Wild Hunt‘a benzer DLC boyutuna sahip olduğunu doğruladı.

Cyberpunk 2077 Pre-Order Nonuses

Pre-Order Nonuses

GameStop, Cyberpunk 2077’yi ön sipariş verirken özel bir samuray madalyonu (yukarıda resmedilmiştir) alacak olan PowerUp Rewards üyeleri için bir ön sipariş bonusuna sahiptir. Bu arada, Best Buy üyelerim oyunu Best Buy’dan ön sipariş verirken 10 $ ödül kredisi alacak ve ayrıca bir Steelbook.

Cyberpunk 2077 Standard Edition Ön Satış

Cyberpunk

Standart sürümde temel oyun ve bir sanat kitapçığı, oyun müziği, masaüstü ve mobil cihazlar için duvar kağıtları ve bir Cyberpunk 2077 kaynak kitabı gibi bazı dijital bonus içerik yer alacak. Ayrıca Night City kartpostalları, dünya özeti, çıkartmalar ve Night City haritası gibi bazı fiziksel güzelliklerle birlikte gelir.

Cyberpunk 2077 Collector’s Edition

Cyberpunk 2077

CD Projekt Red, Microsoft’un E3 2019 basın toplantısından önce birkaç saat önce sızan Cyberpunk 2077’in Koleksiyoncu sürümü hakkındaki ayrıntıları da doğruladı. Size 250 dolara mal olacak, ancak beraberinde gelen her şey:

Fiziksel Ürünler:

 • Koleksiyon kitabı
 • Oyunun karakterlerinden olan V’nin 10 inç büyüklüğündeki heykeli
 • Ciltlenmiş bir kitap
 • Bir broş seti
 • Metal bir anahtarlık
 • The Night City kitabının orijinal bir kopyası
 • Kıyafetlerin üzerine yapıştırılabilen çıkartmalar
 • Oyunun genel hikayesini ve haritasını detaylandıran bir özet
 • Night City kartları
 • Night City haritası
 • Bir sticker seti
 • Özel bir Collector’s Edition kutusu

Dijital Ürünler:

 • Oyun müzikleri
 • Oyundan bazı sahnelerin gösterildiği dijital bir kitap
 • Cyberpunk 2077 kaynak kitabı
 • Masaüstü ve mobil cihazlar için duvar kağıtları

Cyberpunk Koleksiyon Figürleri

Cyberpunk 2077

Oyunun kendisiyle birlikte, üç Cyberpunk 2077 tahsil figürü, McFarlane Toys’un izniyle ve hem Walmart hem de GameStop’ta ön sipariş verebileceğiniz bir üçlü alabilirsiniz. Birincisi, hasta bir gitar sallanan Johnny Silverhand’ın 12 inçlik lüks bir figürü.

İlk figür sizin için biraz pahalı veya büyükse, 7 inçlik bir Johnny figürünün boynuzlarını daha ucuza fırlatmasını sağlayabilirsiniz.

Son olarak, benzer bir fiyata oyunun kahramanının (veya zaten erkek varsayılan görünümünün) 7 inçlik bir figürünü yakalayabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler