Çok İzlenen Diziler-Gerçek Hayattan Esinlenmiş Diziler

Abone ol

Çok İzlenen Diziler-Gerçek Hayattan Esinlenmiş Diziler: Bahsedeceğimiz diziler; çok sevilen, çokça izlenmiş ve gerçek hayattan esinlenmiş diziler. Sizde gerçek hayat öykülerinden esinlenmiş dizileri izlemekten zevk alıyorsanız, dizi önerileri tam size göre hadi hep beraber göz atalım. En popüler diziler, çok izlenenler, son çıkan diziler, adı dillerde olan, mutlaka izlenmesi gerekenler, 2020 yılı çok izleyicisi olan diziler vb. Etiketler için doğru yerdesiniz. Yerinizi iyi hazırlayın bu diziler içinde kaybolabilirsiniz.

Çok İzlenen Diziler: Genius (Deha)

Genius: Gerçek Hayattan Esinlenmiş Diziler ve dizi önerileri

Çok İzlenen Diziler: Dünyada en zeki insanlardan birisi sorulduğunda, şüphesiz birçok kişinin Einstein dediğini duyacaksınız. Dizinin isminden anlayacağınız gibi yapım ünlü fizikçi Albert Einstein hayatını konu alıyor. Hayatı nasıl? Neler yapmış? Hangi okulda okumuş? Bu soruların cevaplarını dizide bulabilirsiniz. Dizi, bilim ile iç içe sunulmuş. Öğretici ve izlemesi keyifli. Dizi; tarihi yapıtları ve eski buluşları sizinle paylaşıyor. National Geographic’ in hazırlamış olduğu bu baş yapıt, dizi tadında bir belgesel. O zamanlarda yaşamış gibi olacaksınız. Nobel Ödülüne layık görülmesi ve çok daha fazlası için bu diziyi izlemenizi tavsiye ederim.

Amerikan Playboy: The Hug Hefner Story

Playboy
Playboy

Gerçek Hikayeli Diziler: İsimden her şey anlaşılıyor. Bu dizi sizi, sizden alacak! Playboy imparatorluğu nasıl kuruldu? Playboy nedir? Genç yaşta girişimcilik ruhu olan Hug Hefner çalıştığı bir dergi firmasında yazar olarak çalışır. Fakat çalıştığı firma Hefnera zam yapmadığı için Hug Hefner kendi firması olan PLAYBOY dergisinin kuruluş adımlarını atmaya başlar. Yapım yılı 2017 olan dizi 1950 yıllarını konu alıyor. Girişimcilik ruhunuz varsa bu diziyi izlemenizi tavsiye ederim. Dizinin çok güzel ve akıcı olduğunu söyleyebilirim. Playboy Tavşanlarını yakından tanımaya ne dersiniz?

Çok İzlenen Diziler–Masters Of Sex: Dr. William Masters

Dr. William Masters
Dr. William Masters

Dr. William Masters gençlik yaşlarında bilime tutkulu olduğu için araştırmalarını her ne pahasına olsa da devam ettirdi. “Seks” sözcüğünü duyduğunda her insan farklı duygulara sahip olur. O yıllarda cinselliğe ilişkin tek bir bilgi bile yoktur. Sekreter olarak işe aldığı Virginia Johnson ilerleyen zamanlarda kendisini çok geliştirmiş ve artık kendisiyle ile beraber araştırmalara katılmıştır. Dr. William’ ın büyük ses getiren kitapları cinsellik açısından topluma faydalı araştırmaları içeren bölümleri anlatılır.

Bu yazımızda size çok izlenen diziler önerdik. Dizi önerileri umarım hoşunuza gitmiştir. İzlenmesi gereken diğer diziler için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler