Android 11’in Beta Sürümünün Yayınlanacağı Tarih Açıklandı!

Abone ol

Google, Developers ‘daki Android 11 sayfasında habersizce bir güncelleme yaptı. Google, yaptığı güncellemeyle birlikte mobil işletim sistemi’nin Android yeni sürümünün beta sürümü duyurusunu gerçekleştirdi.

Android’in yeni sürümünün betası, 3 Haziran tarihinde yayınlanacak. Ayrıca mayıs ayında düzenlediği Google I/O etkinliğinin eksikliğini de azaltmak isteyen Google, Android 11 için 3 Haziran’da YouTube’da The Beta Launch Show adında özel bir yayın yapacak.

Android 11 The Beta Launch Show:

The Beta Launch Show’da Google’ın I/O etkinliğinde Android ekibinin paylaşacağı haberler, gelişmeler ve duyurular paylaşılacak. Tüm dünyayı etkisi altına koronavirüs salgını yüzünden tıpkı birçok büyük etkinlikte olduğu gibi Google’ın I/O etkinliği de iptal edilmişti.

Yukarıdan izleyebileceğiniz videodan görülebildiği kadarıyla The Beta Launch Show’da bir soru/cevap kısmı bulunacak. Android Başkan Yardımcısı Dave Burken ve Ürün Yönetimi Kıdemli Direktörü Stephanie Cuthbertson, izleyicilerden gelen soruları yanıtlayacak. Android Developers resmi Twitter hesabından paylaşılan bilgiye göre #AskAndroid etiketi kullanılarak sorulan sorular yayın sırasında tartışılacak.

Mobil teknoloji haberlerini sitemizin mobil bölümünde paylaşacağız haberleri anında almak için Google News üzerinden takip etmeyi unutmayın. Sağlıklı mutlu huzurlu günler geçirmenizi dileriz.

Kaynak: Webtekno

Eray Aydın
Eray Aydın
Nextvery.com onaylı yazarı.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler